Skip to Secondary Navigation Skip to Main Content

Current Domain

Languages

Emeklilik

Altın yıllarınızı keyifli bir biçimde geçirebilmeniz için emekliliğinizi şimdiden planlamaya başlayın!

Emekliliğinizde rahat bir yaşam sürdürebilmeniz için emeklilik öncesi gelirinizin en az yüzde yetmişine ihtiyacınız olduğunu biliyor muydunuz?

Sonsuz boş zamanınızın olacağı emeklilik günlerinizi düşlemeye başlamadan önce kira, gıda ve sağlık giderleri gibi temel gereksinimleriniz için yeterince para ayırdığınızdan emin olmalısınız. Gerçekçi hedefler koymalı ve emeklilik yıllarınız için neler istediğinizi belirlemelisiniz.

Emekliliğiniz için erken bir zamanda birikim yapmaya başlamanız her zaman iyi bir düşüncedir, ancak bu işe geç de başlasanız yine de yeterli birikimde bulunabilirsiniz. Burada önemli olan yaratıcı olmaktır. Emekli olduğunuzda rahat geçinmeniz için ne kadar paraya ihtiyacınızın olacağını, ve o yıllarda sahip olacağınız gelirleri şimdiden kestirmeye çalışın.

Arı Kovanı rahat bir geleceğinizin olması için size pek çok seçenek sunar. Farklı planları gözden geçirin ve emekliliğinizi sağlıklı ve mutlu bir şekilde geçirmeniz için size yol gösterecek önerilerimizi dikkate alın.
 

5
Ortalama: 5 (1 vote)
Sizin değerlendirmeniz: Hiçbiri
© Yayım hakkı 2001 - 2017 One Global Economy Corporation